Гіпотенуза прямокутного трикутника дорівнює 16 см а один із катетів 4 см Знайдіть проекцію другого

катета на гіпотенузу? помогите пожалуйста!

Ответы на вопрос

Отвечает Смольская Мария.

Ответ:

15 см

Объяснение:

За теоремою Піфагора знаходим 2 катет:

а=√с²-в²=√16²-4²=√256-16=√240=4√15 см

У прямокутному трикутнику квадрат катета рівний добутку довжини проекції цього катета на гіпотенузу на довжину гіпотенузи.

Приймаємо проекцію другого катета на гіпотенузу за х.

а²=сх

(4√15)²=16х

240÷16=х

х=15 см