У рівнобічній трапеції FKPE FE=20 KP=8 1) FK=PE=10 знайдіть синус кута F​


Ответы на вопрос

Отвечает Михалко Мария.

Ответ:

sin(F)=0.8

Объяснение:

1)Построим высоту KL

FL=(FE-KP):2=(20-8):2=6 Xсм

KL=√KF²-FL²=√100-36=√64=8

sin(F)=\frac{KL}{FK} =\frac{8}{10} =0.8