Знайти sin, cos, tg гострого кута P у трикутнику pql (q=90). Якщо катети 5см 12см​


Ответы на вопрос

Отвечает Даулетхан Аружан.

Ответ:

sinp=5/13     cosp=12/13    tgp=5/12    

Объяснение:

Якщо qp=5см, а ql=12 см, то:

sinp=5/13               Відношення протилежного катета до гіпотенузи

cosp=12/13              Відношення прилеглого катета до гіпотенузи

tgp=5/12                 Відношення протилежного катета до прилеглого