Один із гострих кутів прямокутного трикутника в 4 рази менший від другого. Знайдіть ці кути.​


Ответы на вопрос

Отвечает Крутов Дима.

Ответ:

4х+х=90° х=18° кут А=90° кут В=18° кут С=18*4=72°