СРОЧНОООООО У рівнобедреному трикутнику до бічної сторони проведено висоту і бісектрису кута,

прилеглого до основи. Визнач кут між висотою і бісектрисою, якщо кут при вершині трикутника ∠ B = 12 ° . Відповідь: кут між висотою і бісектрисою ∠ MAN = °

Ответы на вопрос

Отвечает Бибик Ваня.

1) 180-12=168

2) 168:2 = 84

3) 84:2=42

4) 180-12-42=126

5) 180-126=54

6) 90-54 = 36°

Відповідь: кут між висотою і бісектрисою 36°

Отвечает Тарасова Лиза.

Відповідь:36°

.........................