Знайдіть периметр рівнобічної трапеції з основами 2 см і 8 см та гострим кутом 30 градусів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Стрелков Дмитрий.

1) Проведем висоту ВН

8-2=6

6:2=3 см

В утвореному прямокутному трикутнику катет 3 см, прилеглий кут 30°.

Знайдемо бічну сторону (гіпотенузу):

sin 30° = 3/АВ

АВ = 3*2=6 см

Периметр трапеції

6+6+2+8=22 см

Відповідь: периметр 22 см.