Знайти периметр прямокутного рівнобедреного трикутника якщо його гіпотенуза дорівнює 12 см а катет

9,9см

Ответы на вопрос

Отвечает Ёров Нодир.

Ответ:

Объяснение:

P=a+b+c

a=b(за умовою)

P=2a+c=2*9,9+12=31,8 см