3. Гіпотенуза АВ прямокутного трикутника ABC дорівнює - 20 см, ZB = 30°, СК — висота. Знайдіть

AK.​

Ответы на вопрос

Отвечает Король Лена.

Ответ:

Объяснение:

AC=1/2AB,  (катет АВ лежит против угла 30),  АС=10.  AC^2=AK*AB,  

100=AK*20,  AK=100/20=5