Різниця двох зовнішніх кутів трикутника дорівнює 36 град.; вони відносяться як 9 до 7. Знайти кути

трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Максименко Костя.

Ответ:

Зовнішні кути:162,126,72. Внутрішні кути:18,54,108

Объяснение:

Нехай х- коефіцієнт пропорційності то, кути відносяться як 9:7, тоді нехай кут 1 (тий що відноситься як 9)=9х, а кут 2 = 7х, складаємо равняння:

9х-7х=36

2х=36

Х=18

Отже кут 1 = 18*9=162, кут 2 = 18*7=126. Так як сума зовнішніх кутів 360градусів, то кут 3 = 360-(162+126)=72 градусів.

(і якщо вам потрібні й внутрішні кути)

Так як внутрішні і зовнішні кути суміжні, то сума цих кутив 180градусів. То кут 1 = 180-162= 18град., кут 2 =180-126=54град., кут 3 =180-72=108 град.

(сподіваюся, що допомогла)