Сторона паралелограма дорівнює 7 см, а висота, яка проведена до неї 4 см. Тоді площа паралелограма

дорівнює…​

Ответы на вопрос

Отвечает Белорусцев Андрей.

Ответ:

28 см²

Объяснение:

S=ah=7*4=28 (см²)