Один із внутрішніх кутів трикутника на 50° більший за інший, а зовнішній кут при третій вершині

дорівнює 110°. Знайдіть кути трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Горошко Василь.

,кут 1 = х

кут 2 = х+50

кут3= 180-110=70

х+х+50+70=180

2х= 60

х= 30

кут1 = 30

кут2= 30+50=80

кут3= 70