Чому дорівнюють сторони прямокутника a і b , якщо вони відносяться, як 3 : 5, а площа прямокутника

дорівнює 2535 дм² ? а=б=

Ответы на вопрос

Отвечает Бурдин Кирилл.

Объяснение:S=a*b

2535=3x*5x

15x^{2}=2535

x^{2}=169

x=13

a=3*13=39дм

b=5*13=65дм