Площа прямокутника,якщо А(14;3), В(16;6), С(7;12), D(5;9)


Ответы на вопрос

Отвечает Пророк Оля.

Щоб знайти площу прямокутника по координатам вершин, потрібно довжину меншої і більшої сторін, наприклад, AB і BC.

d=\sqrt{(x_2-x_1)^2+(y_2-y_1)^2} \\\\AB=\sqrt{(16-14)^2+(6-3)^2 }\\\\AB=\sqrt{2^2+3^2 } = \sqrt{4+9}=\sqrt{13} \\\\BC=\sqrt{(7-16)^2+(12-6)^2 }\\\\BC=\sqrt{(-9)^2+6^2 }=\sqrt{81+36}=\sqrt{117}  \\\\S_{\square}= AB\cdot BC = \sqrt{13}\cdot \sqrt{117} = \sqrt{13} \cdot \sqrt{13}\cdot \sqrt{9} =13\cdot 3=39

Відповідь: Площа прямокутника становить 39 одиниць квадратних.