Знайдіть невідомі сторони прямокутного трикутника авс <с=90 1)вс= 2 см cos B=2/3


Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Маша.

Ответ:

катет AC= \sqrt{5}  , АB = 3

Объяснение:

cos\alpha = CB/AB  , отсюда  2/3 = 2/AB, AB = 2: 2/3 = 3 cм

AB^2  = CB^2 + AC^2

AC^2 = AB^2  - CB^2=   3^2 - 2^2 = 5

AC= \sqrt{5}