Знайдіть довжину відрізкаAB якщоA(4;-1;2); B(2;2;8).​


Ответы на вопрос

Отвечает Цветкова Анастасия.

Ответ:

Длина АВ= 7

Объяснение: AB=(2-4;2-(-1);8-2)=(-2;3;6)

|AB|= корень(-2)^2+ 3^2+6^2= корень 4+9+36= корень 49=7