Радіус кола дорівнює 18 см. Знайдіть довжину дуги, що відповідає центральному куту 30 градусів


Ответы на вопрос

Отвечает Коваленко Лиза.

Ответ:

3\pi (см)

Объяснение:

Длинна дуги равна \frac{\pi r n}{180} где r - радиус круга n - угол дуги

r=18 n=30

таким образом она равна

\frac{\ 18pi*30}{180}

сокращаем

\frac{18\pi }{6}=3\pi (см)