Знайди висоту трикутника, проведену до сторони, яка дорівнює 6 см, якщо висота цього трикутника

проведена до сторони довжиною 8 см, дорівнює 9 см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Маньовський Вова.

Ответ:

12 см.

Объяснение:

Знайдемо площу трикутника:

S=1/2*a*h=1/2 * 8 * 9 = 36 (см²)

Знайдемо іншу висоту:

36=1/2 * 6 * h

3h=36

h=12 см