Сторони трикутника дорівнюють 17 см, 21 см, 10 см. Обчисли найбільшу висоту цього трикутника.

Найбільша висота дорівнює см Додаткові питання: 1. Які формули площі трикутника використовуються у розв'язанні задачі? SΔ=a23√4 SΔ=a⋅ha2 SΔ=a⋅b⋅sinγ2 SΔ=p(p−a)(p−b)(p−c)−−−−−−−−−−−−−−−−−√ 2. Чому дорівнює площа трикутника? см2 3. Який вислів правильний? У трикутнику найбільша та висота, яка проведена до найбільшої сторони. У трикутнику найбільша та висота, яка проведена до найменшої сторони

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Кирилл.

Ответ:

1. формула Герона:

S(Δ)=√(p(p-a)(p-b)(p-c))

2. 36 см^2

3. У трикутнику найбільша та висота, яка проведена до найменшої сторони

Объяснение:

2. По формуле Герона

S(Δ)=√(p(p-a)(p-b)(p-c)), р-полупериметр

р=(17+10+9)/2=18

р-а=18-17=1

р-b=18-10=8

p-c=18-9=9 ⇒

S(Δ)=√(18*1*8*9)=36 (см^2)