Знайдіть кути прямокутного трикутника , якщо один із них менший на 26° від іншого. Менший кут–

Більший кут–

Ответы на вопрос

Отвечает Нуруллин Юлиан.

Объяснение:

Сума гострих кутів прямокутного трикутника становить 90°. Нехай ∠1=х°, ∠2=х+26°.

х+х+26=90;  2х=64;   х=32.

Менший кут 32°, більший кут 26+32=58°.