Обчисліть суму кутів опуклого n-кутника якщо а)n= 10, b)n=20​


Ответы на вопрос

Отвечает Мозжерина Алина.

Рахуєм за формулою 180(n-2)

180(10-2)=180*8=1440

180(20-2)=180*18=3240