Чому дорівнюють сторони прямокутника, якщо його периметр - 22 см, а

площа - 30 см у квадраті? Менша сторона - __ см.Велика сторона - __ см.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шаповал Владислав.

Ответ:

Объяснение:

Периметр Р=2(а+в), де а і в сторони прямокутника

а+в=22:2

а+в=11

а=11-в

А площа S=а×в. Замість а підставимо а=11-в

S=(11-в)×в=11в-в²

11в-в²=30

11в-в²-30=0

в²-11в+30=0

D=11²-4×30=121-120=1

х=(11±√1):2=(11±1):2

х₁=(11+1):2=6см

х₂=5см

меньшая 5см

большая 6см