Площа паралелограма дорівнює 40см^2 а його висоти 8 і 10см.Знайдіть сторони паралелограма​


Ответы на вопрос

Отвечает Редько Ваня.

Ответ:a=5;a=4

Объяснение:

S=a*h1

S=a*h2

a=S/h1=40/8=5

a=S/h2=40/10=4