BK- висота трикутника BCM. Кут CBK =40°, кут MBK =55°. Знайдіть кути цього трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Маслий Владислав.

Ответ:

95°   35°   50°

Объяснение:

∠МВС=55+40=95°

∠ВСК=90-40=50°

∠ВМК=90-55=35°