Знайдіть невідомі гострі кути прямокутного трикутника якщо вони відносяться як 1:8


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратьев Ден.

Відповідь:

10 і 80 градусів

Пояснення:

Нехай один кут дорівнює Х, тоді другий 8Х. Сума всіх кутів трикутрика = 180"

Отже Х+8Х=180-90

Х+8Х=90

9Х=90

Х=10, Отже один кут дорівнює 10 градусів, а інший 10*8=80 градусів