Знайдіть знаменник геометричної прогресії (bn), якщо b5 = 0,8, b6 = 0,32.


Ответы на вопрос

Отвечает Подугорова Ангелина.

0.6

Объяснение:q=b6/b5

q=0.36/0.6=0.6