Радіус вписаного у трикутник кола дорівнює 4см. Знайти сторону трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Кондратюк Ксюша.

Ответ:

8√3

Объяснение:

Дано:

r = 4 см

------------

а - ?

r = a/2√3

a = r×2√3

a = 4 × 2√3 = 8√3