Площа трикутника дорівнює 60 см квадратних . Знайдіть висоту трикутника, якщо сторона до

якої вона проведена дорівнює 10 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Владислав.

h=2S/a=2*60/10=120/10=12