Два кола мають зовнішній дотик .Відстань, між їх центрами 18 см. Знайдіть радіуси кіл, якщо вони

відносяться як 4:5

Ответы на вопрос

Отвечает Сушко Алёна.

Ответ: 4x+5x= 18

9x=18

x=2

R1=4*2=8

R2=2*5=10

Объяснение: