Помогите ! Бічна сторона рівнобедреного трикутника АВС 11 см,а його периметр 29 см,Знайди основу

цього трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Лукашевич Юля.

Відповідь:

7 (см)

Пояснення:

У рівнобедреного трикутника бічні сторони рівні.

a = b = 11 см - бічні сторони

P = 29 см - периметр трикутника АВС

c - основа трикутника

P = a + b + c = a + a + c = 2a + c

с = P - 2a = 29 - 2*11 = 29 - 22 = 7 (см)