Дано А(3;-5;1) В(-4;-1;-2) С(-3;3;1) координати вершин трикутника АВС. Знайти довжину медіани

проведеної з вершини В.

Ответы на вопрос

Отвечает Батурин Данил.

Пусть М(х;у;z)- середина АС

х=(3-3)/2=0

у=(-5+3)/2=-1

z=(1+1)/2=1

Длина медианы ВМ=√((0+4)²+(-1+1)²+(1+2)²)=√(16+9)=5

Сказочная длина)

Ответ 5