Знайдіть площу квадрата, навколо якого описано коло радіуса 3 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Виталик.

R=\frac{a}{\sqrt{2} } => a= R\sqrt{2}\\ a = 3\sqrt{2}  \:\: (cm)\\\\S = a^2\\S = (3\sqrt{2} )^2 = 18 \:\:(cm^2)

______

* R — радіус описаного кола, а — сторона, S — площа кола.

Відповідь: Площа квадрата рівна 18 см².