СРОЧНО СОСССС ДАЮ 35 БАЛОВ ПОЖАЛУЙСТА ОТМЕЧЮ ЛУТШИМ Площа трапеції дорівнює 198 см квадратних, а

одна з її основ 15 см, а висота 9см. ЗНАЙДІТЬ другу висоту.

Ответы на вопрос

Отвечает Грабовская Ксения.

Висоти трапеції мають однакову довжину, тому відповідь: 9 см.

Краще спробувати знайти другу основу.

Знайдемо її, підставивши відомі дані у формулу площі трапеції:

198=(х+15)/2*9

396=9х+135

9х=261

х=29.

Друга основа 29 см.

Отвечает Смирнов Евгений.

площадь равна произведению полусуммы оснований на высоту, поэтому если другое основание х, тоо

9*(х+15)/2=198

откуда (х+15)/2=22

х+15=44

х=29/см/

Ответ 29 см