У даний кут вписано коло що дотикається до сторін кута в точках B і C у довільно взятій точці D

кола проведемо дотичну визначте периметр трикутника утвореного дотичною і сторонами кута якщо довжина відрізка AB=10

Ответы на вопрос

Отвечает Ткаченко Екатерина.

Ответ:

20 см

Объяснение:АВ =10 см, значит АС= 10 см (как касательные) NB=ND, DK=KC. Следовательно т.к. АВ=АN+NB, то можно записать что АB=AN+ND, аналогично AC=AK+KD, a AN+ND+AK+KD=10+10=20 и есть периметр искомого треугольника