У паралелограмі ABCD проведені висота BM до сторони AD і висота AN до сторони CD . Знайдіть висоту

паралелеграма AN, якщо AB = 25 см ,BM =10см , AD =50 см

Ответы на вопрос

Отвечает Прищепа Никита.

Відповідь:

20 см.

Пояснення:

Дано: ABCD -паралелограм, ВМ⊥СD,  ВМ=10 см, AD=50 см, АВ=25 см.  АN - висота. Знайти АN.

Висота АN падає на продовження сторони СD=АВ=25 см.

Знайдемо площу паралелограма:

S(ABCD)=AD*ВМ=50*10=500 см².

Але площа паралелограма S=CD*AN;  

500=25*AN;  AN=500:25=20 см.