Прямокутний трикутник, один із катетів якого дорівнює 10 см, а гіпотенуза - 20 см..Знайдіть площу


Ответы на вопрос

Отвечает Достоевский Алексей.

Відповідь

50√3 см²

Пояснення:

Дано: ΔАВС, АС=10 см, ВС=20 см. ЗнайтиS(АВС).

За теоремою Піфагора АВ²=ВС²-АС²=400-100=300;  АВ=√300 =10√3 см.

S=1/2 *  АС * АВ = 1/2 * 10* 10√3 = 50√3 см²