Паралельне перенесення задано формулами х’ = х – 2, у’ = у + 7. Знайдіть координати: а) точки, в

яку переходить центр кола (х + 1)2 + у2 = 9;

Ответы на вопрос

Отвечает Кузькин Роман.

Паралельне перенесення задано формулами х’ = х – 2, у’ = у + 7.

Знайдіть координати:  а) точки, в яку переходить центр кола (х + 1)2 + у2 = 9;

Объяснение:

(х + 1)² + у² = 9;⇒ (-1;0) координаты центра .

х’ = х – 2 ⇒х’ = -1 – 2 =-3,

у’ = у + 7 ⇒у’ = 0+ 7 =7,

(-3;7)-координаты нового центра , радиус останется прежним.