Дві висоти паралелограма дорівнюють 3 см і 9 см, а сума двох нерівних між собою сторін

паралелограма - 16 см. Знайдіть площу паралелограма.

Ответы на вопрос

Отвечает Котикова Ангелина.

Ответ:

S=36 см²

Объяснение:

Нехай одна із сторін х см, тоді друга 16-х см

S=3*x  або  S=(16-х) *9

3х=(16-х) *9

3х=144-9х

12х=144

х=144:12 х=12 см

S=3*12; S=36 см²