Діагональ паралелограма дорівнює 15 см і перпендикулярна його стороні. Знайдіть площу

паралелограма, якщо інша його сторона дорівнює 17см

Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Никита.

Ответ:

S abcd=120  cm

Объяснение:

Доно:

ABCD-паралелограм

BC=17,   BD=15,    BD⊥CD(BD-висота)

Розвязання:

DC^2=BC^2-BD^2

DC^2=17^2-15^2

DC^2=64

DC=8

Sabcd= a*h= 8*15=120cm