Дуже требаа!!!!!! перпендикуляр проведений з точки перетину діагоналей ромба до його сторони ділить

її на відрізки завдовжки 16 і 25см Знайдіть площу ромба​

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

Ответ:

Объяснение:

Назвемо Ромб ABCD

O - Точка перетину діагоналей!

OH - Діагональ

Розглянемо трикутник AOB, де ∠О=90°

в якому OH - Висота, проведена до гіпотенузи AB

Знайдемо катети цього трикутника!

AO = √a_{c}c=\sqrt{16*(25+16)}=25,6

BO = \sqrt{b_{c}c }= \sqrt{25+41}=8.1(ці розрахунки є приблизні)

тепер ми знаємо половини діагоналей, тепер дізнаємось самі діагоналі!

AC=25.6*2=51.2

BD=8.1*2=16.2

Тепер площа!

S=\frac{d_{1}d_{2}  }{2}=(51.2*16.2)/2=414.7(Все це приблизно! Всі данні та формули були взяті з довідника "Геометрія в означеннях, таблицях і схемах"

В.А. Дергачова)