У трикутнику АВС кут В =45 градусів, а кут С на 15 градусів менший ніж кут В. Знайдіть зовнішній

кут при вершині А

Ответы на вопрос

Отвечает Абилгазыкызы Арайлым.

Ответ:

С=45-15=30

А=180-(30+45)=180-75=105

Зовнійшній кут при вершині А=180-105=75

Объяснение: