Срочно пожалуйста))))При перетині двох паралельних прямих січною внутрішні різносторонні кути

відносяться як 1 : 5.знайти градусні міри внутрішніх різностороніх кутів...а)25°,155°. б)35°,165. в)20°,100°. г)30°,150°​

Ответы на вопрос

Отвечает Белый Вадим.

Объяснение:

1k+5k=180°

6k=180°

k=180°:6

k=30°

1*30°=30°

5*30°=150°