Обчисліть масову частку натрій нітрату, якщо його масою 3,5 г розчинили у воді об'ємом 46,5 г.пж

сроно​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Ангелина.

Ответ:

Дано:

m(води)=46,5 г;

m(речовини)=3,5 г.

W -?

Решение

m(розчину)=m(речовини)+m(води)=

3,5 г + 46,5 г = 50 г.

W=(m(речовини)/m(розчину))•100%

W= (3,5 г/50 г)• 100%= 0,07•100%=7%.

Відповідь: 0,07 або 7%.

Объяснение:

Так?