1. Визначити масову частку аміаку масою 6г, який розчинили у воді масою 75г. 2. визначити масову

частку кальцію оксиду масою 16 г, який розчинили у воді масою 237 г.3. Визначити масу солі, яка була розвинена в розчині масою 300г і масовою часткою розчиненої речовини 15%.4. визначити масу води, в якій розчинили 8г солі. Масова частка розчину дорівнює 22%.​

Ответы на вопрос

Отвечает Безруков Дима.
1.

Масова частка аміаку в розчині буде:
маса аміаку / (маса аміаку + маса води) * 100% = 6 г / (6 г + 75 г) * 100% ≈ 7.4%

Отже, масова частка аміаку у розчині становить близько 7.4%.
2.

Масова частка кальцію оксиду в розчині буде:
маса кальцію оксиду / (маса кальцію оксиду + маса води) * 100% = 16 г / (16 г + 237 г) * 100% ≈ 6.3%

Отже, масова частка кальцію оксиду у розчині становить близько 6.3%.
3.

Масова частка кальцію оксиду в розчині буде:
маса кальцію оксиду / (маса кальцію оксиду + маса води) * 100% = 16 г / (16 г + 237 г) * 100% ≈ 6.3%

Отже, масова частка кальцію оксиду у розчині становить близько 6.3%.