Висота трикутника дорівнює 5 дм а основа 12 дм знайдіть площу трикутника


Ответы на вопрос

Отвечает Шабалина Оля.

Ответ:

30 дм²

Объяснение:

s=a*hₐ/2=12*5/2=30(дм²)