Основа рівнобедреного трикутника дорівнює 18 см, а бічна сторона дорівнює 15 см. Обчисли висоту,

проведену до основи.

Ответы на вопрос

Отвечает Соломадин Вова.

Ответ:

12 cm

Объяснение:

Так як це рівнобедренний трикутник, то його висота ділить основу навпіл. AD = CD = 9 cm.

Трикутник АВD - прямокутний. За теоремою Піфагора:

BD^2 = AB^2 - AD^2;

BD^2 = 15^2 - 9^2 = 225 - 81 =144;

BD^2 = 144; BD = 12 cm