теңбүйірлі ұшбұрыштың р=24см.бүйір қабырғасына түсірілген биіктік оны екі кесіндіге бөледі.табан

жанындағы кесіндінің ұзындығы 2см . табанның ұзындығын тап.

Ответы на вопрос

Отвечает Печёрин Алексей.

Ответ: 22см

Объяснение: 24-2=24-2=22