теңбүйірлі үшбұрыштың периметрі 32 см. Егер теңбүйірлі үшбұрыштың табаны бүйір қабырғасынан 4 см

кем болса, онда үшбұрыштың қабырғаларын периметрін табыңыздар даю 100 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронцов Никита.

Ответ:

табаны-х-4

бүйір қабырғасы=х

х-4+х+х=32

3х=36

х=12

табаны=12-4=8

екі бүйір қабырғасы -12 ден әрқайсысы