Тең бүйірлі үшбұрыштың табаны бүйір қабырғасынан екі есе кіші,ал периметрі 50см.Үшбұрыштың

қабырғаларын табыңдар.

Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

2x+2x+x=50
5x=50
x=50÷5
x=10
табаны=10см
бүйір қабырғалары 10×2=20см