Основи рівнобічної трапеції дорівнює 5см і 11 см, а її висота 6 см. Знайдіть діагональ трапеції.​


Ответы на вопрос

Отвечает Сушинський Ігор.

Ответ:

10 см

Объяснение:

Висота є(6) і треба знайти діагональ трапеції, коли проведена діагональ, утворився прямокутний трикутник, який легко розвязати за теоремою Піфагора. 6²+8²=100 √100=10

 Чому 8, а це різниця основ :11-5=6 і розділити на 2 буде 3. І тоді 11-3=8 зробіть малюнок, проведіть висоту і все стане зрозуміло.