Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 29 см , а радіус основи циліндра на 11 см менший за

висоту . Знайдіть площу осьового перерізу циліндра

Ответы на вопрос

Отвечает Мамонов Артем.

а = R+11

b = 2*R - диаметр

c = 17 см - диагональ.

НАЙТИ

S = 2*a*R - площадь сечения.

РЕШЕНИЕ

По т. Пифагора

(R+11)²+ (2*R)² = 17² = 289

R²+ 22*R + 121 + 4*R² - 289 = 0

5*R² + 22*R - 168 = 0

D = 3844, √1384 = 62

R = 4 см - радиус

a = 4+11 = 15 см - высота

S = 2*R*a = 8*15 = 120 см² - площадь сечения -  ОТВЕТ

http://prntscr.com/hgakjx - рисунок к задаче.